Organizatorzy

 

 

 

 

Patroni

Katalog OnLine STK

Katalog OnLine Śląskich Targów Książki

 

Katalog Książek OnLine 3. Śląskich Targów Książki to kolejna odsłona wspólnego projektu Biblioteki Publicznej m. st. Warszawy - Biblioteki Głównej Woj. Mazowieckiego (twórcy Bazy LibriKo) i firmy Murator EXPO (organizatora wykonawczego Śląskich Targów Książki). Katalog Książek STK OnLine zawiera informacje o publikacjach wydanych po 2013 r. przez wydawnictwa, które prezentują swoją ofertę podczas Śląskich Targów Książki.

Katalog, poza prezentacją nowości, umożliwia zapoznanie się z informacjami o wydanych przez dane wydawnictwo wcześniejszych, dostępnych w Bazie, pozycjach. Pozwala gościom Targów lepiej poznać ofertę wydawców, a wydawcom efektywniej promować swoje publikacje.

Z Katalogu, działającego w oparciu o nowoczesne narzędzia informatyczne służące do przeszukiwania baz bibliograficznych, można korzystać OnLine oraz na terenie Śląskich Targów Książki w punktach Informacji Targowej.

Zachęcamy wydawców do zapoznania się z Katalogiem pod adresem http://stk.libriko.pl i sprawdzenia, czy książki, które zamierzają Państwo zaprezentować na Targach, są w nim umieszczone i opisane.

Jeśli zauważą Państwo braki, ich uzupełnienie przed Targami będzie możliwe tylko wtedy, jeśli Biblioteka otrzyma brakujące pozycje jako egzemplarz obowiązkowy z dopiskiem „3. Śląskie Targi Książki”.
Podkreślamy, że udostępnienie informacji o Państwa książkach prezentowanych na STK w Katalogu Książek OnLine jest bezpłatne. Liczymy, że Katalog, dla wydawców będzie dodatkowym narzędziem informacji i promocji a gościom, odwiedzającym Targi, ułatwi zapoznanie się z ofertą wystawców i dotarcie do stoisk, na których znajdują się poszukiwane pozycje.

Jak dojechać

 

 

Nasze imprezy

 

Godziny otwarcia

 

piątek i sobota w godz.  10.00-18.00

niedziela w godz. 10.00-17.00